Генерал-зрадник Валерій Литвин ховається від українського правосуддя на окупованій частині Херсонщини ФОТО

Повномасштабне вторгнення Росії до України 24 лютого 2022 року зірвало маски з багатьох зрадників, які до того прикидалися, що віддано служать Україні. Серед них виявився і генерал МВС Валерій Литвин.

Колишній керівник Херсонського обласного відділу міністерства внутрішніх справ та екс-голова фракції «Блок Володимира Сальдо» в обласній раді одразу погодився прислужувати окупантам. Журналісти Район.Каховка через окупаційні джерела дізналися, що генерал не просто спокійно і заможно мешкає на лівому березі Херсонщини, а ще й відкрив нещодавно охоронну фірму у Криму. До того ж, колаборант активно займається рейдерською діяльністю, забираючи бізнес у людей із проукраїнською позицією.

При цьому Литвин намагається бути не таким публічним, як більшість інших посіпак Російської Федерації. Адже через злочинну діяльність генерал-колаборант навіть на окупованих територіях нажив чимало ворогів. А якщо враховувати те, що в лютому 2023 року українська влада оголосила йому про підозру у державній зраді, більшість старих друзів на вільній від росіян території України йому теж більше не друзі.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.