Генерал-майор СБУ назвав нові деталі щодо знайденої "прослушки" у Залужного ФОТО

Пристрій для прослуховування, знайдений у кабінеті головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, найімовірніше, був імітацією. Про це заявив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун в етері “Радіо Свобода”.

Як вважає Ягун, ситуацію створили для провокації — щоб потім вкинути фейковий аудіозапис із нібито розмовами головкому. “Наскільки мені відомо, не було засобів не тільки для запису, а й елементів живлення. Тобто це була імітація пристрою, який, можливо, було закладено для якихось інших дій, не для запису”, — наголосив генерал.

Найімовірніше, на думку Ягуна, планували за певний час опублікувати фейкові аудіозаписи, сформовані за допомогою штучного інтелекту, в якому голосом Валерія Федоровича нібито знову порушуватиметься тема протистоянь політичної та військової влади в Україні. “Напевно, це вигідно ворогові”, — підсумував генерал.

За словами Ягуна, приміщення, в яких відбуваються засідання Генштабу, постійно перевіряють, а в кабінеті Залужного стоїть спеціальна апаратура, яка блокує будь-які записувальні пристрої.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.