ДЕПУТАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛРАДИ ОТРИМАВ ПІДОЗРУ ЗА ЗАВОЛОДІННЯ КОШТАМИ НА ДОПОМОГУ ГРОМАДЯНАМ ФОТО

До схеми, за інформацією слідчих, були залучені ще дві людини.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України у вівторок, 12 вересня, оголосили про підозру депутату Полтавської обласної ради у справі про заволодіння грошима, які мали піти на виплату громадянам допомоги на лікування. Дії кваліфікували за частиною 4 статті 191 Кримінального Кодексу, повідомила пресслужба САП у Telegram.

Також підозру тепер мають двоє пособників – консультант відділу з питань забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату облради і двоюрідна сестра обранця.

Як передбачено бюджетом, у 2022 році депутати Полтавської облради мали витратити 16,8 мільйона гривень на надання допомоги малозахищеним категоріям громадян на території Полтавщини – з розрахунку виділення близько 200 тисяч грн на одного депутата.

Однак, за даними слідства, у грудні минулого року в одного з обранців виник злочинний умисел щодо заволодіння цими коштами шляхом використання службового становища. 

“Для реалізації свого задуму він вступив у змову з консультантом відділу з питань забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Полтавської обласної ради, яка консультувала щодо потенційних отримувачів такої допомоги з поміж наближених до нього осіб та допомагала з оформленням необхідних документів. Також депутат залучив до схеми і свою близьку родичку, яка начебто потребувала кошти на лікування”, – з’ясували правоохоронці.

Таким чином, наприкінці грудня 2022-го на банківській рахунок близької родички зловмисника надійшли 100 тисяч гривень з призначенням “Соціальні виплати”. Згодом кошти арештували. Наразі продовжується досудове розслідування.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.