ДБР розслідує понад 110 кримінальних проваджень щодо зловживань воєнкомів

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Від початку повномасштабного вторгнення росії на території України, Державне бюро розслідувань відкрило 112 справ щодо посадовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, інформує УНН з посиланням на повідомлення ДБР. 

Деталі

Загалом, починаючи з початку російського повномасштабного вторгнення до України, ДБР провело розслідування у 112 справах, пов’язаних з діяльністю посадовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Результатом цих розслідувань стали 15 обвинувальних актів, які вже передані до суду.

Зазначається, що посадовці військкоматів вчиняють “популярні” правопорушення з метою особистого збагачення, і це призводить до їхнього неуважного ставлення до як совісті, так і відповідальності за долю країни.

В даний час здійснюється перевірка діяльності та способу життя співробітників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Усі порушення будуть ретельно і безкомпромісно розглянуті відповідно до норм Кримінального кодексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Змушував солдатів будувати маєток: військкома із Закарпаття відправили під арешт з можливістю застави

ДБР розслідує понад 110 кримінальних проваджень щодо зловживань воєнкомів ФОТО

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.