Будівельні компанії Вадима Столара причетні до відмивання грошей Медведчука — СБУ ФОТО

Будівельні компанії регіонала Вадима Столара причетні до незаконних схем легалізації коштів Медведчука, Козака та інших підсанкційних осіб. У середу, 1 лютого, СБУ провела обшуки в забудовників, повідомила пресслужба відомства.

СБУ намагається зупинити незаконні схеми та перекрити канали відмивання грошей. Йдеться про викуп корпоративних прав українських забудовників різними офшорами та російськими банками, а також про спрямування коштів від продажу нерухомості на антиукраїнську діяльність.

Як зазначили в СБУ, зараз триває досудове слідство щодо порушення ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни) та ст.110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Нагадаємо: у середу, 1 лютого, українські правоохоронці провели резонансні обшуки та вручили підозри керівникам різного рівня в Міноборони, податковій і митниці. Окрім того, Кабмін звільнив усю верхівку Митної служби.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.