Багато квартир та машин: ще одного воєнкома з Одещини спіймали з майже 50 млн грн ФОТО

На Одещині спіймали ще одного воєнкома, який «заробив» кілька десятків мільйонів за час війни. Начальника Малиновського районного ТЦК та СП міста Одеси В’ячеслава Кушнерова підозрюють у незаконному збагаченні на суму майже 47 мільйонів гривень.

Про це повідомляє НАЗК.

У травні 2022 року дружина воєнкома купила квартиру в Одесі площею 111,1 кв.м. Її вартість на той момент становила 600 тисяч гривень. Вже через рік квартиру продали за 7,56 мільйона гривень. Після цього жінка купила машину Toyota Highlander за майже 1,9 мільйона гривень, але пізніше продала за 2 мільйони гривень.

Дивним було і те, що в тому ж році у воєнкома з’явився будинок з господарськими будівлями загальною площею 259,2 кв.м. в Овідіопольському районі області. Однак за документами він отримав його в якості “подарунка” від своєї мами. Вартість цього будинку становить 1 мільйон гривень, що значно більше, ніж дохід мами воєнкома за останні 22 роки.

 За останні роки сильно збагатилася і теща воєнкома. Вона стала власницею квартири в Лиманському районі області за понад 300 тисяч гривень, а також автомобіля Mercedes-Benz GLS 400 за 420 тисяч гривень. Однак варто зазначити, що середня ринкова ціна такої машини становить понад 5 мільйонів гривень. Таким чином можна вважати, що власники намагалися приховати реальну вартість придбання машини. Раніше на тещу також була записана машина Mercedes-Benz GLC 220d за 1,4 мільйона гривень. Пізніше ця машина була продана за півтора мільйона гривень.

Кушнеров намагався узаконити отримання 30 мільйонів гривень. У серпні 2022 року ці гроші члени сім’ї Кушнерова подарували один одному. При цьому їх офіційний дохід був значно меншим.

Без новенького майна не залишився і син воєнкома. На нього записана квартира в Одесі площею 55,8 кв.м. за майже півмільйона гривень. Також він володіє автомобілем Mercedes-Benz Sprinter 511 ще майже за півмільйона гривень. У нього також не було достатньо коштів, щоб купити це. Він також ще в 2018 році перекупив у вже затриманого начальника Одеського ТЦК Євгена Борисова машину Volkswagen CC вартістю 500 тисяч гривень. Пізніше цю машину продали.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.