Адвокату з Тернополя, якого із депутатом районної ради підозрюють у вимаганні хабаря, збільшили заставу ФОТО

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду збільшила заставу адвокату з Тернополя Ростиславу Лукашову. Його підозрюють у вимаганні 300 тис. доларів неправомірної вигоди, повідомляє ADVOKAT POST.

Заставу збільшили до 2 952 400 гривень, замість раніше визначених 805 200 грн.

Апеляційну скаргу в суд подав прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, він клопотав застосувати до адвоката запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

«Апеляційну скаргу прокурора САП – задовольнити частково. Ухвалу слідчого судді ВАКС скасувати. Постановити нову, якою у задоволенні клопотання старшого детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно – відмовити. Застосувати стосовно підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що у грошовому виразі становить 2 952 400 гривень», – йдеться у рішенні суду від 6 грудня.

Нагадаємо, за версією слідства, адвокат разом з депутатом Тернопільської районної ради Володимиром Тимчієм вимагали від підприємця гроші за неперешкоджання в оформленні права власності на землі.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.